Monitor Gaming Samsung LS27FG500SUXEN Quad HD 27"
Finns ej i lagret
Bevaka produkt
Om du letar efter marknadens nya trender, här är Monitor Gaming Samsung LS27FG500SUXEN Quad HD 27"!
  • Skärmens diagonal (cm): 68,6 cm
  • Skärm: 27"
  • Färg: Svart
  • Anslutningar:
    • HDMI
    • DisplayPort
  • Upplösning: Quad HD
  • Responstid: 0,03 ms
  • Teknologi: OLED
  • Frekvens: 180 Hz
  • Egenskaper:
    • Skärm
    • Platt skärm
  • Sidförhållande: 16:9
  • Anslutning: HDMI
  • Format: 16:9
  • Energiklass: G
  • Montering:
    • Fristående
    • Väggmontering
  • VESA:
    • 10 x 10 cm
    • 75 x 75 cm
  • Energiförbrukning: 41 kWh
  • Rekommenderad användning: Gaming
  • Inklination: -5º / 20º
  • Hastighet: 165 Hz